5 канал

Парубій: Поява в Сирії "зелених чоловічків" – прямий наслідок того, що недостатньо рішуче в Україні був зупинений Путін

Перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що своїми діями в Сирії президент РФ Володимир Путін намагається спонукати Захід до пом’якшення санкцій щодо України.

Про це він сказав у програмі "Експертна тема" на "5 каналі".

"Поява в Сирії так само "зелених чоловічків" – це є прямий наслідок того, що недостатньо рішуче в Україні був зупинений Путін. Що Україні довелося фактично один на один зупиняти його плани, у той час, коли була зруйнована армія, зруйновані спецслужби, фактично добровольцями, які пішли на фронт, і багато з них пішло прямо з Майдану на фронт. Нам вдалось зупинити масштабний наступ Путіна і фактично не дозволити реалізуватись так званій кампанії "Русская весна"", - зазначив Парубій.

На думку заступника спікера парламенту, Володимир Путін розуміє тільки мову сили, а дипломатичні рішення сприймає як слабкість: "І це ми бачимо сьогодні в Сирії. Який план Путіна? Знову ж таки можу говорити свої думки і своє бачення, виходячи зі свого аналізу. Для Путіна було важливо, зважаючи на ефективність санкцій, у Сирії увійти в конфлікт, а потім пробувати, знайшовши так звану "конструктивну позицію", увійти в переговорні позиції з лідерами Сполучених Штатів Америки, інших європейських потужних країн і обміняти цю так звану "конструктивну домовленість" на пом’якшення санкцій по Україні", - переконаний він.

Як повідомляв 5.ua, 9 жовтня 2015 року за добу російські бомбардувальники знищили у Сирії 60 об'єктів.

Повну версію розмови з Андрієм Парубієм читайте в рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
Активісти розпочали енергетичну блокаду Криму
Наступний матеріал
"Газпром" відновив постачання газу в Україну в максимальному добовому обсязі
Теги:
Loading...