фото ТСН

Парубій надав США перелік зброї і спорядження, необхідного Україні

Американські стороні офіційне передано узгоджений зі всіма силовими відомствами список озброєння, яке необхідне Україні.

Питання щодо надання Сполученими Штатами нелетального озброєння - фактично вирішене. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій.

"У США я зустрічався із високопосадовцями і в Пентагоні, і в Раді безпеки, зустрічався з Нуланд, піднімав це питання дуже гостро, окрім того я привіз об’єднаний, узгоджений зі всіма силовими відомствами список того озброєння, яке необхідне Україні, де вказане і летальне, і нелетальне озброєння. Ми змогли технічно обговорити нелетальне озброєння, де йдеться про радари по виявленню вогневих точок противника, де йдеться про безпілотники, де йдеться про захищений радіозв’язок, про ремонт деякого нашого обладнання і можу сказати, що з цього приводу питання, фактично, є вирішене. Це озвучив і посол Сполучених Штатів, що під цю програму виділено 120 мільйонів і зараз ми на технічному рівні узгоджуємо, яке власне постачання і які типи нелатального озброєння будуть найближчим часом поставлені в Україну", – заявив Парубій.

Напередодні Андрій Парубій дав інтерв’ю "5 каналу", тож пропонуємо вашій увазі повний запис розмови.

Попередній матеріал
У Південній Кореї скоєно напад на посла США Марка Ліпперта
Наступний матеріал
Терористи зупинили "Луганськтепловоз", скорочують працівників – Лисенко

Держави ЄС і Канада готові надати Україні зброю, але чекають рішення США – Парубій

Рішення про надання Україні летальної зброї лежить на столі президента США – Парубій

Саакашвілі знову закликав Сполучені Штати надати Україні зброю

Обама ще розмірковує над постачанням зброї в Україну - Нуланд