Партія Тягнибока оприлюднила заяву щодо теракту під стінами ВР

  Всеукраїнське об'єднання "Свобода" оприлюднило заяву про те, що відповідальність за теракт під стінами українського парламенту лежить на представниках влади.

  "Уся відповідальність за теракт під стінами парламенту, внаслідок якого постраждали десятки людей, лежить на чинній владі", - вважають представники очолюваної Олегом Тягнибоком політичної сили.

  "Саме міліція першою застосувала силу до пікетувальників, спровокувавши численні сутички. Натомість, правоохоронці не вжили належних заходів для нейтралізації провокаторів. Очевидно, що використання вибухового пристрою, який невідомі кинули в правоохоронців, є заздалегідь спланованою провокацією, спрямованою проти українських патріотів", - описується у заяві версія подій з точки зору ВО "Свобода".

  "Вимагаємо відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, чия злочинна бездіяльність призвела до трагедії. Звертаємося до представників парламентської коаліції з вимогою не голосувати у другому читанні за пропонований проект змін до Конституції", - висуває свої умови політсила.

  Нагадаємо, через події біля Верховної Ради 31 серпня прокуратура міста Києва вже розпочала кримінальне провадження одразу за чотирма статтями ККУ. Травми і поранення різного ступеня тяжкості отримали понад 100 правоохоронців. Один нацгвардієць загинув від осколкового поранення в серце.

  Попередній матеріал
  Проукраїнська коаліція сформувалася через напад Росії на Україну, а не обіцянку змінити Конституцію – експерт
  Наступний матеріал
  ЧС-2018: будівельникам стадіону в Санкт-Петербурзі заборгували 14 млн рублів
  Теги:
  Loading...