NATO

Парламентарі НАТО закликали Захід бути готовим посилити санкції проти Росії

  Члени Парламентської асамблеї НАТО прийняли резолюцію щодо санкційної політики проти Росії.

  Парламентарі Альянсу закликали уряди і парламенти країн-членів зберігати нинішній режим санкцій щодо Росії, запроваджених у зв’язку зі становищем на Сході України, доки не будуть повністю виконані Мінські домовленості.

  Окрім того, як передає "Радіо Свобода", депутати закликали бути готовими посилити ці санкції, якщо Росія не виконає Мінських домовленостей.

  У резолюції зазначається також, що санкції, запроваджені через окупацію Криму, мають зберігатися, доки не буде покладено край цій анексії.

  Члени парламентської асамблеї НАТО закликали країни-члени НАТО надавати широку підтримку демократично обраній владі України, що перебуває під «надзвичайним тиском із боку Росії».

  Зазначимо, резолюції Парламентської асамблеї НАТО є політичними заявами, які формально не обов’язкові до виконання, але до яких дослухаються у країнах-членах Альянсу.

  Напередодні повідомлялося, що Комітет цивільного вибору безпеки Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію "Солідарність з Україною", відкинувши правки, які пропонували німецькі делегати, що пом'якшували формулювання на засудження агресивної політики Росії щодо Донбасу.

  Попередній матеріал
  Тетерук: Заяви терористів про "вибори" – це розвідка боєм
  Наступний матеріал
  Сирійські повстанці після п’ятиденних боїв вибили війська Асада з міста Кафр Набуда - журналіст
  Теги:
  Loading...