верховна рада 5.ua

Парламент вимагає від Росії припинити окупацію, викрадення людей і фінансування терористів

Парламент звернувся до міжнародного співтовариства із закликом засудити насильницькі дії Росії та посилити тиск на неї. Таке рішення щойно ухвалили народні обранці

Почати ж свій робочий день планували із розгляду пакету "безвізових" законів. Утім, спікер заявив, що ці документи обранці розглянуть під час вечірнього засідання. Таке рішення ухвалили на прохання "Самопомочі", яка відсутня на ранковому засіданні через зібрання партії.

Там члени політсили вирішують, чи залишатися у коаліції. У залі також порожні місяці фракції "Батьківщини", яка нещодавно вийшли з коаліції після невдалого голосування за відставку уряду.

"Фракція "Батьківщини" о 16:00 прийде до ВР. Ми будемо боротися за те, щоб зробити кращим та професійнішим зміст, який є передумовою надання Україні безвізового режиму", - заявила голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ми маємо розглянути питання по запровадженню безвізового режиму. Це питання свободи. Це питання справжньої європейської інтеграції. Це те, проти чого була минула влада, і те, чого домагається сьогодні суспільство. Тому я розраховую, що сьогодні зможемо ухвалити ці закони", - сказав голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Тим часом "Радикальна партія" готова брати участь у формуванні нової парламентської коаліції. Про це з трибуни Ради заявив чільник фракції Олег Ляшко. Але зазначив, що його політсила залишається в опозиції до влади.

"РП в опозиції до влади, але в опозиції в Україні, не в опозиції до української історії, не в опозиції до українських громадян. Якщо ті, хто сьогодні перебувають при владі, не здатні знайти спільного рішення, не здатні побудувати країну, ми пропонуємо план дій. Ми готові брати участь у формуванні нової коаліції", - заявив Олег Ляшко.

Нагадаємо, у порядку денному також питання судоустрою, розвитку освіти і науки та законопроект щодо підвищення ефективності процедур банкрутства.

Між тим, на сайті парламенту з'явилося повідомлення про реєстрацію двох проектів щодо скасування результатів голосування про недовіру уряду і призначення повторного голосування.

Попередній матеріал
Підписи нардепів "Батьківщини" щодо виходу з коаліції вже у Гройсмана - Тимошенко
Наступний матеріал
На матч "Шахтар" – "Шальке-04" до Львова приїдуть півтори тисячі іноземних глядачів
Loading...

Рада визнала роботу уряду незадовільною, але недовіри висловити не змогла

Рада проголосувала за "безвізовий" закон про електронне декларування

Парламентарі розпочнуть пленарний день з розгляду "безвізового" пакету у другому читанні