Верховна Рада 5.ua

Парламент відклав ряд законопроектів щодо безвізового режиму з ЄС на 10 листопада

  Верховина Рада України відклала на вівторок, 10 листопада, розгляд низки законопроектів, ухвалення яких необхідно для лібералізації візового режиму між Україною та Євросоюзом.

  Голова парламенту Володимир Гройсман закрив вечірнє засідання парламенту, незважаючи на те, що раніше депутати вирішили працювати до завершення розгляду так званих "візових" законопроектів, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У нас ще багато законів є. Оскільки у нас безрезультативні голосування, є наступна пропозиція: я оголошую вечірнє засідання закритим і цей порядок денний ми перенесемо на вівторок", - сказав Гройсман.

  Зазначимо, що сьогодні, 5 листопада, Верховна Рада також планувала розглянути законопроект, що стосується проведення виборів в Маріуполі і Красноармійську.

  Нагадаємо, Раді не вдалося проголосувати за створення Нацагентства щодо повернення активів. Водночас парламент проголосував у першому читанні за новий Трудовий кодекс, але законотворці не внесли поправку про заборону дискримінації, яка є вимогою ЄС для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

  Також сьогодні на засіданні Верховна Рада ухвалила закон про зовнішню трудову міграцію. Народні депутати підтримали за основу і законопроект з пакету щодо безвізового режиму з ЄС про вдосконалення процедури документування біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.

  Попередній матеріал
  Депутати зобов’яжуть міграційну службу видавати посвідчення біженцям за 15 днів
  Наступний матеріал
  Центрвиборчком сформував новий склад Красноармійської і Маріупольської міських виборчих комісій
  Теги:
  Loading...