5.ua

Парламент позбавив Мельничука депутатської недоторканності

  Верховна Рада України позбавила депутатської недоторканності Сергія Мельничука і дала згоду на притягнення його до відповідальності.

  Сьогодні, 3 червня, парламент розглянув подання ГПУ щодо нардепа Сергія Мельничука і позбавив його депутатської недоторканності. На розгляд депутатів виставлено 3 питання – про притягнення Мельничука до кримінальної відповідальності, та про затримання і арешт екс-комбата. За рішення про притягнення до відповідальності і зняття недоторканності проголосувало 262 народних обранці, а от на затримання і арешт Мельничука нардепи згоди не дали - за такі кроки віддали лише, відповідно, по 32 і 16 голосів. 

  Зазначимо, Генеральна прокуратура України підозрює Мельничука в організації банди з підпорядкованих йому добровольців. Досудове слідство встановило, що Мельничук "упродовж травня-вересня 2014-го року організував озброєну банду з метою нападів на підприємства, установи, організації та окремих осіб і вчинення інших злочинів, спрямованих на збройне і відкрите заволодіння чужим майном, брав участь у зазначеній банді та організовував скоювані нею напади".

  За даними слідчих, Мельничук організував банду з підпорядкованих йому військовослужбовців батальйону "Айдар", а також не оформлених у цьому підрозділі осіб.

  Попередній матеріал
  Розгляд справи екс-беркутівців знову перенесли
  Наступний матеріал
  Лисенко: за минулу добу загиблих немає, троє - поранені

  Батальйон "Айдар" вибачився за Мельничука

  Сьогодні парламентарі розглядатимуть питання про недоторканність Клюєва та Мельничука

  ВР розгляне питання Клюєва і Мельничука в середу зранку

  Регламентний комітет передумав – уже радить ВР розглянути зняття недоторканності з Мельничука і Клюєва