tsn.ua

Парламент планує посилити соцгарантії медикам

  Верховна Рада України має намір внести зміни до законодавства, посиливши соціальні гарантії працівників сфери охорони здоров'я, що передбачають виплату надбавок за вислугу років, а також доплати медичним працівникам у сільській місцевості.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За інформацією видання, законопроект про внесення змін до закону про основи законодавства України про охорону здоров'я щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я (№1332) в першому читанні в середу, 20 травня, підтримали 257 народних обранців.

  Документ передбачає внесення змін до ст. 77 закону про основи законодавства України про охорону здоров'я. Пропонується розширити права медиків і фармацевтичних працівників, встановити виплату надбавок за вислугу років щомісяця у відсотках за посадовим окладом, залежно від стажу роботи у сфері охорони здоров'я: понад три роки - 10%, більше ніж десять років - 20%, понад 20 років - 30%.

  Як зазначає видання, пропонується також надати щорічну грошову винагороду у розмірі одного посадового окладу за сумлінну працю, виплачувати допомогу на оздоровлення у розмірі місячного окладу під час надання щорічної відпустки.

  Крім того, Верховна Рада планує надати право медикам і фармацевтичним працівникам отримувати доплати 25% щомісяця від посадового окладу за роботи в державних і комунальних закладах охорони здоров'я в сільській місцевості та селищах міського типу.

  Попередній матеріал
  Україна оштрафувала російські авіакомпанії за польоти до окупованого Криму
  Наступний матеріал
  Співробітники СБУ викрили на хабарі суддю Господарського суду Київської області

  Уряд звільнив усіх студентів окрім медиків від відпрацювання після закінчення вишу

  В Україні діє 8 державних медичних програм, в яких задіяно 3,6 млн людей – МОЗ

  Медиків із зони АТО нагородили орденом "За мужність"

  Чотири десятки медиків пройшли курси тактичної медицини за стандартами НАТО