Кадр із каналу Рада

Парасюк зірвав брифінг у Генпрокуратурі, звинувативши відомство в оприлюдненні неправдивої інформації

  Сьогодні, 20 листопада, депутат Володимир Парасюк з'явився на брифінг помічника генпрокурора Владислава Куценка, де йшла мова, зокрема, про справи щодо нього - Парасюка. Після дискусії між депутатом і представником ГПУ брифінг достроково завершили.

  Володимир Парасюк звинуватив Генпрокуратуру в оприлюдненні неправдивої інформації щодо нього та "вириванні з контексту" даних про його вчинки, повідомляє "BBC Україна".

  Політик також заявив, що він не зміг додзвонитися у ГПУ, щоб дізнатися про час і місце брифінгу, на якому йшла мова про нього. Він зауважив, що лише завдяки статусу депутата зміг потрапити на захід, тоді як його депутата туди не пропустили.

  На пропозицію прокурора Владислава Куценка одразу пройти слідчі дії, депутат Парасюк відмовився і сказав, що зробить це пізніше, коли пройде підготовку зі своїми депутатами.

  Після цього представник Генпрокуратури мав намір продовжити брифінг і звернувся до Володимира Парасюка: "Або я продовжу брифінг, бо народний депутат мені його зриває... Ви не будете мені заважати?" Отримавши негативну відповідь, Владислав Куценко припинив захід. Він відзначив, що ГПУ направляє Володимиру Парасюку повістку на 26 листопада і вийшов з приміщення.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 19 листопада 2015 року,  Володимир Парасюк на засіданні комітету ВР з протидії корупції вдарив ногою начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Останній звернувся до Генпрокуратури із заявою про завдання йому тілесних ушкоджень. Пізніше у ГПУ повідомили про те, що проти Володимира Парасюка порушено чотири кримінальні провадження, зокрема щодо побиття працівника СБУ.

  Попередній матеріал
  Ніхто просто так Україні Крим не поверне - Сеїтаблаєв
  Наступний матеріал
  Нацгвардія перейшла на якісніший рівень друку своєї продукції