vesti-ukr.com

Озброєні блокпости на в'їздах до Одеси знято

  Всі озброєні блокпости на в`їздах до Одеси знято. Новий головний міліціонер Одеської області запевнив, що правоохоронці, які патрулюють вулиці зі зброєю, й блокпости на в`їздах до міста викликають тривогу у громадян.

  Про це повідомляє "УНІАН", посилаючись на відділ зв`язків із громадськістю Головного управління МВС в Одеській області. Блокпости на в'їзді до Одеси знято за наказом начальника управління Георгія Лорткіпанідзе. 

  Як зазначає видання, у відділі процитували начальника регіонального главку: "Бачу, що тут (у регіональній міліції – Ред.) багато потрібно змінити й зробити. На даний момент має місце тотальна корупція, а співробітники міліції, які патрулюють вулиці із зброєю, й блокпости на в`їздах до міста викликають тривогу у громадян. Люди не повинні боятися міліції, вони повинні довіряти міліції й поважати закон. Тому одна з перших моїх вимог - зняти блокпости й здати автомати в збройові кімнати".

  Лорткіпанідзе також наголосив, що кожен міліцейський підрозділ має чітко розуміти й виконувати покладені на нього функції: розкриттям злочинів повинні займатися лише оперативні служби, спецназ повинен виконувати свою роботу, а дільничні - свою. Як пояснили в управлінні МВС, блокпости було знято вчора ввечері, 18 червня. 

  Попередній матеріал
  Відновлення мовлення ATR викликало шок в російських окупантів – Чубаров
  Наступний матеріал
  Журналісти ATR зможуть працювати в Криму, маючи акредитацію іншої юридичної особи – Іслямов
  Теги:
  Loading...