5.ua

"Особливого статусу" немає ні в чинній Конституції, ні змінах до неї – Черненко

"Особливого статусу" для територій Донецької й Луганської областей не передбачено ні в чинній Конституції, ні в змінах до Основного закону в частині децентралізації.

Зі слів нардепа, це суперечить територіальній цілісності та унітарності країни. Про це сьогодні, 4 вересня, заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко.

"Давайте не лякати страшилками. Ми виконуємо Мінські домовленості… Особливого статусу немає і близько стоїть. І не буде. Сьогодні особливий статус суперечить як чинній Конституції, так і тій, що буде змінена, де є територіальна цілісність, державний суверенітет. Будь-який закон, який це ставить під сумнів, є антиконституційним. Крапка", - наголосив народний обранець. 

Нагадаємо, нещодавно Президент країни Петро Порошенко запевнив, що проект децентралізації не передбачає особливого статусу для Донбасу. З його слів, у 18 пункті "Перехідних положень" Конституції, де йдеться про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, особливого статусу для цих територій не передбачено.

Попередній матеріал
Золотовалютні резерви України досягли 12,6 млрд доларів
Наступний матеріал
Яценюк: Видача ID-карток замість паспортів почнеться з 1 січня 2016 року
Теги:
Loading...