5 канал

Основні розкрадання коштів в Україні відбуваються через держпідприємства - експерт

На думку експерта з Центру економічної стратегії, кошти розкрадаються через контроль над державними підприємствами

Про це виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський заявив сьогодні, 3 лютого, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". 

"Сьогодні в Україні основні гроші завдяки політичній корупції розкрадаються через державні підприємства, через контроль над державними підприємствами. І, звичайно, що коли Кононенко каже: "А ви доведіть", а як можна довести людину, яка не є самим Кононенком, яка перебуває в наглядовій раді якогось підприємства і яка контролюється, наприклад, ним особисто і завдяки якій виводяться через невигідні контракти гроші на офшори", - сказав він.  

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його колектив. Він, зокрема, сказав, що в його команду і на ключові посади на держпідприємствах під тиском нав'язуються "сумнівні особи".

Також чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко".

Попередній матеріал
НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства
Наступний матеріал
В ЄС занепокоєні відставкою міністра Абромавичуса
Loading...

Через заяву Абромавичуса впала ціна українських єврооблігацій – експерт

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

Ми за два кроки від прориву, чи від провалу - Абромавичус

Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса