nahnews.com.ua

ООН визнала Росію відповідальною за порушення прав людини на окупованих українських територіях

  В ООН задокументували, що Росія відповідальна за погіршення ситуації у галузі прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей та у Криму.

  1 червня Управління Верховного комісара ООН з прав людини оприлюднило десяту доповідь стосовно ситуації у галузі прав людини в Україні. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з 16 лютого по 15 травня.

  "Важливо, що в доповіді чітко вказується на відповідальність Російської Федерації за погіршення ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Йдеться, зокрема про постачання Російською Федерацією сучасних видів важких озброєнь і найманців. Значно ширше документуються злочини та порушення прав людини, скоєні підтримуваними Росією бойовиками. Складна ситуація з правами людини в тимчасово окупованому Криму теж знайшла своє відображення у документі: Моніторингова місія ООН з прав людини (ММПЛ) звертає увагу, що т.зв. кримська «влада» продовжує обмежувати права етнічних українців та кримськотатарського народу", - говориться у коментарі МЗС України, переданому агентству УНІАН.

  Офіційний Київ закликав місію більш чітко та об’єктивно фіксувати деструктивні дії російської сторони в наступних звітах. Українська сторона завірила ООН у готовності до взаємодії.

  Нагадаємо, помічник Генерального секретаря ООН Іван Шимонович 1 червня заявив, що ООН фіксує "зростання потоку офіційно невизнаних бойовиків і все більшу кількість доказів, що у бойові дії залучена певна кількість російських військовослужбовців".

  Попередній матеріал
  Саакашвілі розповів про корупцію в одеському автодорі та міліції
  Наступний матеріал
  У затягуванні справи щодо розстрілу Євромайдану винна Київська міська рада– син загиблого активіста
  Теги:
  Loading...

  Кількість доказів участі Росії в конфлікті на Донбасі зростає - ООН

  ООН: кількість загиблих на Донбасі зросла до 6,3 тис. осіб

  Без обговорення в Генасамблеї ООН про Крим забудуть, як про Південну Осетію - євродепутат

  Відмова від виконання миротворчої місії ООН зменшить вплив України на міжнародній арені - нардеп