fakty.ua

ООН проконсультує уряд України щодо реформування енергетики, інфраструктури та екології

  У рамках чинних проектів Організація Об'єднаних Націй надасть урядовцям консультаційну допомогу у реформуванні сфер енергетики, інфраструктури та екології.

  Як повідомляє УНН, такої домовленості було досягнуто за результатами зустрічі у Києві 23 липня віце-прем'єр-міністра України Валерія Вощевського з координатором системи ООН в Україні Нілом Вокером. Під час зустрічі Вощевський розповів про першочергові заходи уряду щодо проведення реформ в Україні. Зокрема, детально зупинився на кроках, які здійснюються з метою реформування системи управління зоною відчуження, створення нової Державної екологічної інспекції, реорганізації Укрзалізниці тощо.

  Сторони обговорили результати прогресу у досягненні Цілей Розвитку Тисячоліття для України за 2000-2015 рр., а також підтвердили необхідність впровадження в Україні 17 Цілей Сталого Розвитку, що будуть розглядатися на Саміті ООН в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 25-27 вересня 2015 року в Нью-Йорку. Координатор ООН зазначив, що представлення Україною свого бачення Цілей Сталого Розвитку підвищить довіру світової спільноти та інвесторів до реформ у державі. За результатами зустрічі сторони домовилися про створення робочої групи з метою прискорення реформ з урахуванням Цілей Сталого Розвитку в економіці України, зокрема в таких сферах, як енергетика, інфраструктура та екологія.

  Нагадаємо, заступник голови адміністрації Президента Дмитро Шимків 23 липня повідомив, що Україна не отримає 105 млн євро за контрактом з ЄС в разі неприйняття парламентом закону "Про державну службу". До прийняття цього закону прив'язаний другий транш за контрактом розбудови держави - State building contract з Європейським Союзом.

  Попередній матеріал
  ГПУ не надала доказів фальсифікації результатів ЗНО – голова комітету ВР з питань освіти
  Наступний матеріал
  Гриневич визнала можливість несанкціонованого втручання в систему ЗНО
  Теги:
  Loading...