5 канал

Омелян: авіаційні санкції з боку України - це політичний тиск на РФ, "щоб привести її до тями"

Закриття українського неба для російських авіакомпаній – це політичний тиск на країну-агресора.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник міністра інфраструктури України, керівник апарату Володимир Омелян.

"Я би говорив про те, що війна ціни немає, тобто ми знаходимося в стані війни, і ці авіаційні санкції, на які так болюче реагує країна-агресор, є черговим свідченням того, що ми робимо правильно, ми діємо у форматі коаліції, яка сформувалася з країн цивілізованого світу проти Російської Федерації. Тому тут треба говорити не лише про економічний ефект, можливі втрати, а в першу чергу, говорити про політичний тиск на країну-агресора із тим, щоб привести її до тями", - сказав він.

За його словами, закриття українського ринку буде дуже відчутним для державного бюджету Росії, тому країна-агресор так болюче реагує на авіаційні санкції.

"Насправді ситуація тут дещо глибша. Якщо проаналізувати російський авіаринок, він зараз переживає тяжкі часи, криза там поглиблюється ... ми розуміємо, що закриття українського ринку буде відчутне для не тільки російських авіакомпаній, а для російського державного бюджету, а ми знаємо що всі там компанії насправді контролюються єдиною людиною", - наголосив Омелян.

Нагадаємо, у кінці вересня "Росавіація" направила українським авіаперевізникам повідомлення про заборону польотів у РФ з 25 жовтня. У відповідь Державна авіаційна служба України оголосила про повне припинення повітряного сполучення з Росією - теж із 25 жовтня.

Попередній матеріал
Звинувачення проти Єфремова передали до суду
Наступний матеріал
На Артемівському напрямку сили АТО завершили відведення близько 60 танків - штаб
Теги:
Loading...