Facebook / Оксана Сироїд

Оксана Сироїд обурилася через подарунок на 8 березня від голови Фіскальної служби

  Заступник голови ВР заявила, що згідно із законом про запобігання корупції, вона не може приймати подарунки, вартість яких перевищує певну суму.

  Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд різко розкритикувала подарунок, який вона отримала на 8 березня від імені голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

  "Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке "явище" та листівку з вітаннями від Голови Державної фіскальної служби України", - написала Сироїд у своєму Facebook, додавши фото букету і парфумів Chanel Coco Mademoiselle.

  "Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й Закон України "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - заявила чиновниця, зазначивши, що вартість подарунка перевищує 3 тисячі гривень.

  "Я дуже сподіваюся, що Голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8 березня. Цю радянську практику "подарунків" потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості", - додала Сироїд.

  Роман Насіров вже відреагував на це і в коментарі до посту повідомив, що його підлеглі не мають жодного стосунку до привітання.

  "Дорога Оксано, вибачте, якщо образив вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне. 
  Якщо привітання вам не до душі, ви маєте право розпорядитися їм за власним бажанням. До речі, це привітання від мене особисто, і навіть листівку я підписував власноруч – не як голова ДФС, а як чоловік Роман Насіров", - запевнив чиновник.

  Сироїд, у свою чергу, зазначила, що, відповідно до закону має здати цей подарунок на зберігання: "Повідомлення написала, акт підготувала. Чекаю на представника Апарату Верховної Ради для передання Chanel на "зберігання".

  Довідка: Згідно із Законом ( 3206-17 ), публічним службовцям дозволено приймати дарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, та пожертви, крім випадків, передбачених частиною першою цієї статті, якщо вартість таких дарунків (пожертв) не перевищує 50 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої на день прийняття дарунка (пожертви), одноразово, а сукупна вартість таких дарунків (пожертв), отриманих з одного джерела протягом року, - однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року. 

  Попередній матеріал
  Українська проблема і сирійський конфлікт для Росії є майданчиками однієї війни – академік
  Наступний матеріал
  У нормандському форматі досить важко досягти результатів – експерт
  Loading...

  "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди до 8 березня

  Українці на 8 березня відпочиватимуть чотири дні

  Військові 24-ї бригади записали святкові відеопривітання до 8 березня

  Бійці АТО записали відеопоздоровлення українським жінкам до 8 березня