intertelecom.ua

Очільник Гейдельберга не вбачає у розмові з консулом Росії про Крим визнання анексії

  Очільник німецького Гейдельберга Екарт Вюрцнер пояснив обговорення партнерства з Сімферополем із генконсулом Росії намаганням знайти шляхи підтримки дружніх відносин з мешканцями міста

  Обер-бургомістр німецького міста Гейдельберга пояснив обговорення партнерських відносин із Сімферополем на зустрічі з генконсулом Росії наприкінці січня намаганням знайти шляхи підтримки відносин із мешканцями міста. Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

  При цьому він заперечив "будь-які інтерпретації", які б вказували на визнання ним анексії Криму Росією. "Чітка позиція федерального уряду Німеччини мною цілком та повністю підтримується: анексія Криму Росією відбулася з порушенням норм міжнародного права", - сказав Вюрцнер.

  Приводом для дискусії щодо змісту зустрічі, зокрема і в українських ЗМІ, стало повідомлення офіційного сайту міста Гейдельберга про розмову Вюрцнера з Булайом, опубліковане ще на початку лютого цього року. У повідомленні йшлося, що під час розмови ішлося і про бажання влади німецького міста співпрацювати з Сімферополем у низці "конкретних проектів", які, на думку Вюрцнера, "допомогли б повернутися до культури спільних відносин" між містами-побратимами.

  Водночас у міністерстві закордонних справ Німеччини радять владі міст країни уникати офіційних контактів, які б могли "прямо чи непрямо" інтерпретуватися як визнання анексії Криму Росією. 

  Як повідомляв 5.ua, міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус відреагував на поїздку французьких депутатів до Криму, заявивши, що вона є "шокуючою" і порушує міжнародне право.

  Попередній матеріал
  Google запустив новий сервіс - для планування відпустки
  Наступний матеріал
  Павло Клімкін: Ми намагаємося постійно тримати в тонусі тих, хто може вплинути на Путіна
  Loading...

  Україна та Туреччина будуть співпрацювати над деокупацією Криму

  CША ніколи не визнають російську анексію Криму

  Україна обурилася: В Польщі видали карту Європи, де Крим вказано як територію РФ

  Європарламентарії: Росія намагається знищити ідентичність кримських татар