5.ua

Очевидно, що Порошенко мав зустріч із Гризловим, але мала місце домовленість про нерозголошення деталей цієї зустрічі – Чорновіл

Очевидно, що Президент Петро Порошенко мав зустріч із представником Росії у Тристоронній контактній групі Борисом Гризловим, але мала місце домовленість про нерозголошення деталей цієї зустрічі.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат ІІІ-VІ скликань Тарас Чорновіл.

"Прямої відповіді на запитання не прозвучало, прозвучала ухильна відповідь: "Я зустрічався з членами Тристоронньої групи". Єдиної спільної зустрічі останнім часом не було. Зрозуміло, що Президент зустрічається з екс-президентом Кучмою, який представляє позицію України. Очевидно, що він також зустрічався з представниками ОБСЄ. Конкретної інформації про зустріч з Гризловим не було і про спільну зустріч з усіма теж не було. Тому, треба розуміти, що це є ухильна відповідь на це запитання – так, зустрічався з усіма, тільки не одночасно", – зазначив Чорновіл.

"Я припускаю, що прямої відповіді не прозвучало, тому що тут є момент, який визначений певним протоколом, певними домовленостями. Річ у тому, що приїзд людини, яка сьогодні не займає чітких посад, але виконує певну міжнародну функцію в тих, чи інших аспектах, підлягає певному протоколу. Можуть бути узгоджені речі між двома сторонами про неафішування такої зустрічі", – наголосив він.

Як повідомляв 5.ua, російський політик Борис Гризлов відвідав Київ у рамках діяльності Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Попередній матеріал
На нардепа-радикала Рибалку вчинили замах
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли українські позиції з протитанкового ракетного комплексу – штаб АТО
Теги:
Loading...