козаченко
5.ua

Обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Мін’юсту тривав більше 2 год, її викликали на допит

  Більше двох годин тривав обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Міністерства юстиції. Зі слів адвоката Тетяни Козаченко, слідчі нічого підозрілого у квартирі не знайшли.

  На завтра ж голову люстраційного департаменту Мін’юсту Тетяну Козаченко викликали на допит до МВС як свідка у справі про підроблення документів.

  Раніше вона повідомляла телефоном "5 каналу", що не пускала до квартири правоохоронців начебто через те, що вони не мають на обшук дозвільних документів. Тож чекали на слідчого, який, за законом, може проводити слідчі дії.

  У прес-службі МВС зранку повідомляли: обшуки у посадових осіб Міністерства юстиції відбуваються згідно зі справою про підроблення документів. Кримінальне провадження порушили за зверненням міністра юстиції Павла Петренка.

  Згідно з досудовим розслідування, у середині лютого невідома особа підробила лист Мін'юсту, який адресувала заступнику начальника Державної фіскальної служби. У зверненні йшлося, що проти цієї особи не застосовуватиметься закон України про очищення влади.

  Попередній матеріал
  У Київському метро потяги їздитимуть швидше
  Наступний матеріал
  Рада відклала введення в дію нового закону про прокуратуру

  Чільниця люстраційного департаменту Мін'юсту: слідчі не мають дозвільних документів на проведення обшуку

  У МВС назвали причину обшуку в голови люстраційного департаменту Мін'юсту

  Обшук у голови люстраційного департаменту Мін'юсту проводять працівники МВС

  До керівника люстраційного департаменту Мін'юсту прийшли з обшуком