svit24.net

Обама: Об'єднані сили Росії і сепаратистів повинні припинити вогонь на Сході України

  Об'єднані сили Росії і сепаратистів повинні виконати режим припинення вогню на Сході України

  14 березня президент Барак Обама провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє прес-служба посольства Сполучених Штатів в Україні.

  Щодо ситуації в Україні, президент США Барак Обама зазначив, що об'єднані сили Росії і сепаратистів повинні виконати режим припинення вогню на Сході України і забезпечити безперешкодний доступ спостерігачам ОБСЄ на території, контрольовані сепаратистами, включаючи російсько-український кордон.

  Крім того, вони обговорили заяву Путіна про часткове виведення російських військ з Сирії, а також необхідні кроки для повної імплементації режиму припинення бойових дій з метою досягнення подальшого прогресу в політичних переговорах про врегулювання конфлікту.

  Нагадаємо, у жовтні торік Сенат Конгресу США ухвалив проект військового бюджету на 2016 фінансовий рік, який передбачає виділенні Україні 300 мільйонів доларів, які мають витратити на покращення сфери безпеки та розвідки. Зокрема, українське військо може отримати бойову зброю, боєприпаси, безпілотники, протитанкову зброю і міномети.

  Попередній матеріал
  Зранку терористи знову обстріляли Авдіївку – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Савченко отримала польську премію за "загартований дух в боротьбі за людську гідність і гордість"
  Теги:
  Loading...

  Порошенко запропонував створити механізм координації між Україною, Туреччиною, ЄС, Канадою та США для протидії РФ

  США ще раз закликали Росію звільнити Савченко

  Конгрес США збирається продовжити військову допомогу Україні для боротьби з Росією