rada.gov.ua

Нуланд: ухвалення змін до Конституції щодо децентралізації свідчитиме про прагнення України дотримуватися Мінських угод

  Проект закону про зміни до Конституції України в частині децентралізації, який повинен бути винесений сьогодні, 16 липня, на голосування у Верховній Раді, допоможе виконати Мінські домовленості і сприятиме врегулюванню ситуації на Донбасі.

  Про це заявила заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд, передає "Інтерфакс-Україна". Вона перебуває в Україні з дводенним візитом. На її думку, Київ на кожному етапі ретельно дотримується усіх пунктів, підписаних у Мінську.

  Вікторія Нуланд закликала всі сторони-підписанти робити так само. "Це також наблизить Україну до положень Мінських домовленостей у частині децентралізації. Це дуже важливо - в кожній стадії Мінських угод Україна наполегливо працює над виконанням своєї частини зобов'язань і важливо, щоб всі сторони-підписанти це робили. І тепер, коли Україна зробить свої кроки, хотіла б закликати Росію і тих, кого вона підтримує на Донбасі, виконувати свої зобов'язання'', - сказала Нуланд журналістам у Києві в середу ввечері.

  Вона нагадала, що внесені поправки схвалені Венеціанською комісією і вони вносять в українську Конституцію європейські стандарти децентралізації, надаючи регіонам більше повноважень.

  Нагадаємо, 15 липня, заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд прибула з візитом в Україну.

  Попередній матеріал
  В Афінах противники підвищення податків закидали поліцію "коктейлями Молотова"
  Наступний матеріал
  На Майдані Незалежності попрощалися з бійцем полку "Азов" Сергієм Воробйовим
  Loading...