twitter Мустафи Найєма

Нуланд, Томбінський і Пайєтт перебувають у залі засідань парламенту

  Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд з питань Європи та Євразії прибула до зали засідань Верховної Ради України.

  Про це пише "Інтерфакс-Україна".

  Як повідомляється, вона розташувалася на другому поверсі над залом засідань ложі для гостей. Разом з нею в ложі для гостей у залі засідань Верховної Ради наразі перебуває глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський і Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, а також представники дипломатичних та ділових кіл.

  Крім того, в залі засідань помічено прес-секретаря Президента України Петра Порошенка Святослава Цеголка. Також ЗМІ повідомляли, що, можливо, до Ради пізніше прибуде і Президент.

  Нагадаємо, що Верховна Рада сьогодні поки що не змогла почати роботу – депутати, не починаючи засідання, пішли на перерву для обговорення проекту змін до Конституції в частині децентралізації.

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман після оголошення про відкриття ранкового засідання парламенту зазначив, що до нього звернулися керівники фракцій, зокрема, партій "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" щодо оголошення півгодинної перерви.

  Після цього Гройсман закликав лідерів фракцій та груп парламенту зібратися у нього в кабінеті для проведення консультацій з приводу нинішнього порядку денного роботи ВР.

  Попередній матеріал
  Торгівці автокав'ярень перекрили Хрещатик і вимагають кадрових змін у КМДА
  Наступний матеріал
  Нижня палата японського парламенту підтримала законопроект, який дозволяє військовим воювати за кордоном
  Теги:
  Loading...