5.ua

Нуланд переконана, що сьогоднішнє засідання Ради буде вкрай важливим для України

  Сьогоднішнє пленарне засідання Верховної Ради України буде вкрай важливим для країни, оскільки на ньому розглядатимуться законопроекти, необхідні для отримання країною чергового траншу МВФ.

  Так вважає заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд, повідомляє УНІАН.

  "Я б хотіла сказати, що завтра буде ще один історичний день у Верховній Раді - їх за останні 8 місяців багато, оскільки ви працюєте над новим законодавством, що змінює країну - але парламент розгляне повний пакет реформаторського законодавства, який завершує те, що просить МВФ для надання наступного траншу кредитів для України", - сказала Нуланд журналістам.

  На її думку, поправки дадуть можливість реформувати країну. Так, новий закон "дозволить не лише отримати кредит, а й зламати стару олігархічну систему".

  "Прийнявши таке законодавство завтра Верховна Рада України продовжить захищати репутацію України як серйозну країну, що базується на твердих правилах міжнародного співтовариства. І дуже важливо зберегти цю довіру і розуміння, що ви дотримуєтеся міжнародних стандартів", - додала вона.

  Нагадаємо, що Верховна Рада сьогодні поки що не змогла почати роботу – депутати, не починаючи засідання, пішли на перерву для обговорення проекту змін до Конституції в частині децентралізації.

  Попередній матеріал
  32-й непроханий "гумконвой" вдерся з Росії на Донбас
  Наступний матеріал
  Україна і кредитори заявляють про досягнення прогресу на переговорах у Вашингтоні
  Теги:
  Loading...