Нова бійка за участі Ляшка остаточно зірвала сьогоднішнє засідання Ради - ЗМІ

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закрив засідання через те, що у залі знову почубились депутати. Зірвано голосування по врегулюванню валютного ринку, миротворцях ООН, і арешт 3-х суддів.

  Про таке повідомляє "Українська правда".

  За даними видання, цього разу побилися Олег Ляшко і Ігор Єремеєв, до групи якого перейшов Сергій Мельничук. З ним Ляшко уже побився під час ранкового засідання, і продовжив після перерви.

  Гройсман спробував заспокоїти депутатів, однак безуспішно, тому оголосив перерву на 30 хвилин. Згодом, да даними низки джерел, засідання закрили остаточно.

  У кулуарах Ради народний депутат Олег Ляшко обізвав Мельничука "мародером" і "тушкою" та пообіцяв не пускати його до зали засідань.

  "Сьогодні він за гроші увійшов до олігархічної групи "Воля народу" під керівництвом Єремеєва" – цитує Ляшка УП. Чільник Радикальної партії", за списками якого Мельничук пройшов до Ради, вимагає від останнього скласти мандат.

  Сьогоднішнє засідання, зірване бійками партійців Олега Ляшка з колишннім поплічником, мало бути ключовим для вирішення низки питань загальнодержавного значення.

  Парламентська журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук у своєму Twitter з цього приводу написала: "Зараз мало відбутися голосування про притягнення до арешту суддів. Але на манежі ті ж: Ляшко & Мельничук далі б'ються. Засідання закрили".

  Журналістка Оксана Денисова у Twitter описала подію ще гостріше: "Завдяки бійці "Льовочкіна з Льовочкіним" зірвано голосування по врегулюванню валютного ринку, миротворцях ООН, і ще, можливо, арешт 3-х суддів".

  Як ми повідомляли, раніше у вівторок у сесійній залі та кулуарах відбулася бійка за участю депутатів від партії Ляшка та колишнього члена цієї фракції, екс-комбата "Айдару" Сергія Мельничука.

  Попередній матеріал
  Порошенко затвердив зміни до законодавства щодо діяльності Антикорупційного бюро
  Наступний матеріал
  Місія МВФ допомагає НБУ стабілізувати гривню
  Теги:

  ГПУ мала висунути звинувачення екс-комбату "Айдару" Мельничуку – Найєм

  Гройсман закрив засідання Ради через бійку між Ляшком та Мельничуком

  У "Самопомочі" попросили вибачення за бійку Соболєва з Івченком

  "Айдар" не розформують – Міноборони