Facebook

"Нормандська четвірка" домовилася про зустріч на найвищому рівні

  "Нормандська четвірка" під час телефонної розмови домовилася про зустріч на найвищому рівні на початку жовтня у Парижі.

  Президент України провів телефонну розмову з Федеральним Канцлером Німеччини, Президентом Франції та Президентом Росії. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Співрозмовники узгодили подальший графік контактів у Нормандському форматі: зустріч міністрів закордонних справ 12 вересня у Берліні і зустріч на найвищому рівні на початку жовтня у Парижі.

  "Нормандська четвірка" обговорила стан виконання Мінських домовленостей і відзначила необхідність підписання найближчим часом документу щодо відведення від лінії зіткнення озброєння калібром менше 100 міліметрів. Говорили й про належний моніторинг інспекторами ОБСЄ, зокрема, й шляхом створення постійно діючих спостережних пунктів вздовж лінії зіткнення. Президент України наголосив на необхідності виведення усіх іноземних військ з окупованих територій та відновлення повного контролю України над державним кордоном.

  Лідери України, Німеччини і Франції погодилися, що проведення псевдовиборів в окремих районах Донецької та Луганської областей буде порушенням Мінських домовленостей і поставить під загрозу весь процес подальшого політичного врегулювання.

  Попередній матеріал
  Одіозну суддю Царевич відсторонили від посади у Печерському суді
  Наступний матеріал
  На Київщині затримали ісламіста "Моджахеда" із роти "Торнадо"