уряд німеччина 5.ua

Німеччина ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС

  Німеччина остаточно ратифікувала Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом.

  Як повідомляє український посол у Федеративній Республіці Німеччині Андрій Мельник, верхня палата парламенту - Бундесрат - проголосував "за" близько півгодини тому. Нижня палата - бундестаг - зробила це ще наприкінці березня 2015 року.

  Зазначимо, що учора, 7 травня, верхня палата парламенту Франції ратифікувала Угоду про асоціацію України з Європейським союзом. На підтримку ратифікації Угоди висловилися заступник голови комісії у зовнішніх справах, з питань оборони і збройних сил сенатор-соціаліст Даніель Рене, голова сенаторської групи дружби Франція-Україна Ерве Морей, сенатор фракції "Еколожистів" Андре Гатолен, сенатор групи CRC Мішель Булі та інші. Загалом у дебатах узяло участь 9 сенаторів.

  Раніше ми повідомляли, що 24 квітня Португалія ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Вона стала 12 країною-членом ЄС, яка ратифікувала Угоду про асоціацію з Україною.

  Попередній матеріал
  Проросійська організація влаштувала на Закарпатті концерт до 9 травня на тлі радянського прапору і георгіївських стрічок
  Наступний матеріал
  Священнослужителі Московського патріархату не підвелися, коли Президент зачитав імена Героїв України
  Теги:
  Loading...

  Сенат Франції ратифікував Угоду про Асоціацію України з ЄС

  Порошенко сподівається на ратифікацію Угоди про асоціацію усіма країнами ЄС уже в найближчі місяці

  Португалія ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС - Клімкін

  Фінляндія ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом