5 канал

Німеччина переконуватиме Україну дотримуватися Мінських угод, аби не допустити зняття санкцій з Росії – експерт

На думку експерта Інституту міжнародної політики, Німеччина не зможе стримувати європейські країни у прагненні зняти санкції з Російської Федерації у разі, якщо Україна не виконає зобов'язань відповідно до Мінських домовленостей

Про це Ростислав Томенчук заявив в ефірі "5 каналу" в понеділок, 1 лютого, під час марафону "Україна понад усе".

Говорячи про зустріч Президента України із канцлером Німеччини Анґелою Меркель, він припустив: "Це може виглядати так, що Ангела Меркель буде переконувати Президента Порошенка в тому, що якщо Україна не буде дотримуватися виконання Мінських домовленостей, які були дуже тяжко погоджені, то виникне питання про те, що Німеччина не зможе стримувати Францію або будь-яку іншу країну, які будуть виступати за зняття санкцій. І очевидно, що це таким чином може породити ще гіршу ситуацію для України і всередині Європейського Союзу".

На переконання експерта, це може використовуватися як аргумент для України: "Україна ж хоче, щоб подовжувалися санкції і, очевидно, для того, щоб вони були подовжені, всередині Європейського Союзу відбувається постійний діалог між лідерами країн". 

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Петро Порошенко відвідує з офіційним візитом Німеччину. Він, зокрема, зустрінеться із канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Очікується, що темою перемовин лідерів двох держав буде врегулювання ситуації на сході України та виконання сторонами Мінських домовленостей.

Попередній матеріал
Бійці АТО під АП вимагали покарати винних у Іловайській трагедії
Наступний матеріал
Порошенко прибув до Берліна для зустрічі з Меркель
Loading...

Столтенберг: Виконання Мінських угод – єдиний шлях для розв'язання конфлікту на Донбасі

Радник Президента: Ми маємо берегти Мінські угоди

На сьогодні альтернативи Мінським угодам немає - експерт

У мінському переговорному процесі Україна діє активно на контрзаходах – експерт