5.ua

Незрозуміло, як коаліція знайде восени 300 голосів за затвердження сьогоднішніх положень – журналіст

Сьогодні з самого ранку було зрозуміло, що коаліція має 226 голосів за голосування змін до Конституції. Але невідомо, чи матиме вона 300 голосів восени.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Мілан Леліч, журналіст.

"Про якісь нові обриси коаліції говорять ледь не кожного пленарного тижня. Часто трапляється так, що недостаючі голоси коаліція дістає за рахунок "Опозиційного блоку" або інших не коаліційних фракцій. І це породжує нові розмови про "ширку". Сьогодні було ясно, що 226 голосів буде. Питання тільки було в тому, наскільки більше", - твердить журналіст.

За його словами, коаліція може не знайти восени 300 голосів за прийняття цих положень.

"На сьогоднішньому закритому засіданні у кабінеті спікера сторони не змінили позицій. "Самопоміч" і "Радикальна партія", як і обіцяли, голосували проти. Щодо осіннього голосування, я не бачу, в який спосіб вдасться знайти 300 голосів. Багато депутатів у неформальному спілкуванні говорили, що натиснули зелену кнопку тому, що це просто направлення до КС. На вирішальному голосуванні вони б не голосували так", - каже Леліч.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Перед зборами акціонерів міноритарії "Укрнафти" подали позов проти "Нафтогазу"
Наступний матеріал
"Правий сектор" хоче облаштувити ще один блокпост під Києвом
Теги:
Loading...