фото АПУ

Незняття депутатської недоторканності блокує шлях до безвізового режиму з ЄС – Порошенко

  Президент закликав депутатів розглянути зняття недоторканності, адже це обіцяли на виборах усі політичні сили.

  Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ наголосив, що запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для громадян України не повинно бути зірвано через небажання депутатів Верховної Ради ухвалювати певні рішення, зокрема, про скасування депутатської та суддівської недоторканності, передає прес-служба голови держави.

  Президент звернувся до присутніх депутатів: "Європейський Союз розглядає це як надзвичайно важливий елемент програми боротьби з корупцією. Просив би, щоб ми, не відтерміновуючи, винесли це питання на розгляд". Петро Порошенко нагадав, що кожна політична сила на виборах обіцяла своїм виборцям це зробити: "Ви записали це в Коаліційну угоду. Знайдіть в собі мужність і приймайте це рішення".

  "Дуже сподіваюся, що народні депутати поведуться як відповідальні державні мужі і не будуть намагатися відновити касту недоторканних, яка заради збереження привілею для кількох сотень депутатів перекриє шлях до безвізового режиму десяткам мільйонів українців", – підкреслив Президент.

  Як повідомляв 5.ua, 15 вересня Петро Порошенко нагадав, що на поточній сесії Верховної Ради народні обранці мають скасувати депутатську й суддівську недоторканність. Відповідний закон у першому читанні був прийнятий ще 5 лютого.

  Попередній матеріал
  Кубинський боксер заявляє, що Володимир Кличко ховається від нього
  Наступний матеріал
  Щодня на територію України намагаються потрапити ворожі диверсійно-розвідувальні групи - Тандіт
  Теги:
  Loading...