5.ua

Незабаром Кіпр перестане бути "податковим раєм для українського бізнесу" - Яресько

  Україна і Кіпр готуються змінити умови двосторонніх податкових угод, які унеможливлять ухиляння від податків для бізнесу.

  Про це під час засідання українсько-американського бізнес-форуму у Вашингтоні заявила міністр фінансів Наталія Яресько, повідомляє "Українська правда".

  "Ми застосовуємо заходи проти відтоку капіталу в "податкові раї". Тільки минулого тижня наша делегація повернулася з Кіпру, де ми повторно обговорили умови існуючої податкової угоди, щоб повернути її до критеріїв ОЕСР (Організація економічного співробітництва і розвитку – ред.)", – заявила вона.

  За словами Яресько, уряд більше не може дозволити тій чи іншій країні "служити податковим раєм для українського бізнесу".

  Нагадаємо, Кабмін пропонує парламенту денонсувати угоду між республікою Кіпр та Україною. Відповідний законопроект уряд уже готовий скерувати на розгляд Верховній Раді. У такий спосіб прем'єр хоче закрити "офшорну дірку" на Кіпрі. Мовляв, за умовами цієї угоди олігархи продавали майно через офшори і не платити податки ані Україні, ані Кіпру.
  Попередній матеріал
  У передостанній день Універсіади українські гімнастки вибороли п'ять нагород
  Наступний матеріал
  Львівський бронетанковий завод представив оновлений "Дозор-Б"
  Loading...