фото ogo.ua

Неприйняття змін до Конституції загрожує Україні великими міжнародними втратами – Винницький

31 серпня на голосуванні буде 226 голосів - але для конституційних змін потрібно 300.

У разі неприйняття змін до Конституції Україні загрожують великі міжнародні втрати - таку думку в ефірі "5 каналу" висловив викладач НаУКМА Михайло Винницький.

Науковець зазначив: "В мене немає сумніву, що 31 серпня на голосуванні буде 226 голосів. Якщо ми візьмемо "Народний Фронт", "Блок Порошенка", партія "Батьківщина" може частково голосувати. Інші можуть бути незалежні. Але проблема не в 226-ти, а в 300. 300 голосів потрібно для конституційних змін. А тут питання в тому, чи ми будемо цих 300 голосів збирати через коліно, чи ми будемо їх збирати таким чином, що народ буде тиснути на своїх же політиків, що ми розуміємо, чому наш Президент потребує цих змін, ми розуміємо, що це крок до миру".

У випадку неприйняття змін ставлення Заходу до України може погіршитись: "Альтернатива, якщо ми цього не приймемо, це є 31 січня 2016 року – відміна санкцій Європейським Союзом. Якщо ми не приймемо цих змін до конституції, з’явиться причина в Путіна сказати на міжнародній арені, що "та Хунта не виконує своїх зобов’язань". Ми маємо потенціал великих міжнародних втрат", - заявив Винницький.

Попередній матеріал
За ніч російські терористи не стріляли з важкої зброї, але не припиняли дрібних провокацій – штаб АТО
Наступний матеріал
ФСБ вивезла до Росії і намагалася завербувати трьох українських рибалок - СБУ
Теги:
Loading...