5 канал

Немиря: Законопроекти, необхідні для візової лібералізації з ЄС, були подані до ВР запізно

Якби законопроекти щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом були подані раніше до Верховної Ради, вони, можливо, були б сьогодні ухвалені.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив голова Комітету ВР з питань прав людини, народний депутат від "Батьківщини" Григорій Немиря.

"Прийняття закону - це не є лише голосування, це процес підготовки закону. Ці закони мав підготувати Кабінет Міністрів. Які закони щодо концепції, щодо проблематики, щодо відповідності певним європейським директивам для сумісності з нормами європейського права було відомо вже давно, як мінімум рік", - сказав він.

За його словами, закони, необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС, були подані до ВР запізно.

"Ми розглянули і успішно були проголосовані два закони. На сьогодні виносилися ще два закони, обидва пройшли перше читання. Ці закони зайшли до парламенту лише наприкінці вересня цього року, тобто за місяць до того, як вони мали проходити. Якщо по ним зайшли раніше, я думаю цілком можливо, що не треба було в цей останній тиждень перед 9 листопада так поспішати, і це не парламент так вирішив. Це тому, що ці законопроекти були внесені запізно", - зазначив Немиря.

Нагадаємо, Парламент відклав ряд законопроектів щодо безвізового режиму з ЄС на 10 листопада.

Попередній матеріал
ГПУ повідомила Лукаш про підозру у привласненні 2,5 млн грн з держбюджету (відео)
Наступний матеріал
Особовий склад Нацгвардії вже одягнули до зими
Теги:
Loading...