5.ua

Небезпечніше було б не закріпити в Конституції особливості місцевого самоврядування на Донбасі – дипломат

Більш небезпечно для держави було б не закріпити в проекті змін до Конституції питання щодо особливості місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської та Донецької областей, адже сьогодні Україна не має іншого вибору.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив колишній заступник міністр закордонних справ Андрій Веселовський.

"На сьогодні у нас вибору немає, і треба це абсолютно свідомо сприймати і робити такі кроки, які допоможуть Україні вийти з цієї ситуації в майбутньому", – зазначив Веселовський.

За його словами, рішення Ради є дуже важливим.

"Сьогоднішнє рішення Верховної Ради дуже важливе, тому що воно зміцнює той зв'язок, який існує між Україною і міжнародним співтовариством. Тільки разом з ним Україна здатна протистояти агресивній політиці Москви, тільки з ним разом Україна здатна повернути собі ці території. Дуже показово, що голова Комітету Верховної Ради в закордонних справах Ганна Гопко голосувала за це рішення, тому що вона знає, наскільки важлива для нас міжнародна допомога", – наголосив колишній заступник глави МЗС.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
120 хмельницьких прикордонників офіційно стали учасниками бойових дій
Наступний матеріал
Американці були вражені роботою української делегації у Вашингтоні - Яценюк
Теги:
Loading...