oleg-aliyev.livejournal.com

"Не можна турбувати непередбачуваного шизофреніка, яким є Путін" – журналіст про саміт G7

На думку оглядачів, українське питання було лише третім за важливістю на зустрічі "Великої сімки" – світ чекає на ефект від санкцій проти РФ.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив журналіст Дмитро Тупчієнко під час включення з саміту "Великої сімки" у Німеччині. Він прокоментував останню інформацію про зустріч для телемарафону "Україна понад усе".

Меседжем саміту G7, на думку журналіста, є слоган "Не турбуйте Росію". "Не можна турбувати непередбачуваного шизофреніка, яким є Путін", – ретранслює озвучені на саміті думки журналіст. За його оцінкою, світ налаштований вичікувати на результати від попередніх санкцій, а не безконечно запроваджувати нові.

Загалом він оцінив саміт як такий, що "грається у низькій тональності" – це пов’язано з певним спаданням напруги, і поверненням світових лідерів до інших питань, наприклад клімату та Сирії. Тієї рішучості, яка була продемонстрована на попередньому саміті – із виключенням Росії – очікувати не варто. Зараз лідери держав вважають, що потрібно зачекати на можливі поступки Путіна у зазіханнях на Донбас. Разом із цим, у неофіційних розмовах політики визнають, що у короткотерміновій перспективі Крим для України є наразі втраченим, каже Дмитро Тупчієнко.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: найскладнішою залишається ситуація на донецькому напрямку
Наступний матеріал
У Китаї абітурієнти складали іспит під наглядом дрона
Теги:
Loading...