Навколо децентралізації в парламенті ще буде дискусія, але консенсус буде знайдено – нардеп

Навколо децентралізації в парламенті ще буде дискусія.

Про це заявив в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Олексій Гончаренко, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка".

"Президент, коли казав, що не бачить супротивників децентралізації, мав на увазі, що всі політичні сили, які йшли до парламенту, виступали з позицій необхідності децентралізації, і всі її підтримували. І політичну і фінансову децентралізацію. І от, будь-ласка, є проект. Готовий. Щоб дійсно віддати повноваження громадам, як їм жити. Зрозуміло, що буде дискусія, бо парламентські сили різні, в кожного є своє бачення", - твердить нардеп.

За його словами, питання впровадження реформи децентралізації буде вирішене восени.

"Коли буде голосування, мій прогноз – можна приймати перше рішення 226 голосів, відправити рішення в Конституційний Суд, отримати висновок і вже восени братися за друге читання. Не можна об'єднувати всі пропозиції реформ (децентралізація, суди, інше) в один проект, бо тоді точно голосів не буде. Одним депутатам не сподобається щось по судовій реформі, іншим – щось по іншим речам… Треба братися за кожне окреме питання окремо", - каже Гончаренко.

Попередній матеріал
ЗМІ: оглянувши новий термінал аеропорту Пхеньяна, Кім Чен Ин наказав стратити архітектора
Наступний матеріал
Висновку Венеційської комісії по децентралізації ще немає – депутат