Петренко 5.ua

Національне антикорупційне агентство повноцінно запрацює найближчими місяцями - Петренко

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрацює найближчими місяцями, переконаний міністр юстиції Павло Петренко.

Про це він заявив у четвер під час наради щодо антикорупційних розслідувань. За словами міністра, справа за обранням складу структури. Троє членів відомства уже затверджені, на черзі  - ще двоє.

"Друге наше завдання, яке ми для себе поставили, це дійсно запустити в цьому році повноцінну роботу превентивного органу - Національного антикорупційного агентства. Я переконаний, що воно запрацює найближчими місяцями в повноцінному складі. Уряд минулого року призначив трьох членів  антикорупційного агентства, які обирались на публічно відкритому конкурсі незалежною комісією. Зараз оголошений додатковий конкурс на дві вакантні посади", - повідомив міністр.

Нагадаємо, раніше заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що зараз у країні триває робота над створенням одного з найкращих антикорупційних законодавств у європейському просторі.

Попередній матеріал
Шредер не відмовиться керувати "Північним потоком" після оприлюдненої доповіді про Литвиненка – експерт
Наступний матеріал
Експерт: Якби не було знищено Boeing 777, Росія би досі годувала світ байками про шахтарів, які вирішили боротися з наслідками Майдану
Loading...

У Києві понад 5 тис. людей з усієї України зібралися на Всеукраїнському антикорупційному форумі

Створення антикорупційних інституцій в Україні було вимогою МВФ

В Антикорупційному бюро обіцяють швидко розслідувати зняття арешту з коштів екс-міністра екології Злочевського

В Україні створюється одне з найкращих антикорупційних законодавств у Європі - Парубій