Наступного тижня ВР розгляне зняття недоторканності з депутатів та суддів – Порошенко

  Парламент також має розглянути законопроект, що забороняє випускати корупціонерів під заставу.

  Президент України Петро Порошенко повідомив про домовленість із лідерами фракцій парламентської коаліції розглянути наступного тижня питання про зняття депутатської та суддівської недоторканності.

  Про це він розповів в інтерв'ю каналу "1+1", передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми домовилися про те, що парламент поставить і, нарешті, розгляне питання суддівської і депутатської недоторканності. Оскільки факт, коли судді, обґрунтовано обвинувачені, і депутати, поки парламент розглядає питання про притягнення їх до відповідальності, організовують свою втечу за кордон, це звучить як попередження "Хлопці, біжіть!", – сказав президент.

  Порошенко також зазначив, що попросив депутатів та керівників фракцій розглянути наступного тижня законопроект, згідно з яким держслужбовці першого та другого рангів, судді, прокурори, правоохоронці, у разі обґрунтованих звинувачень у корупційних діях, не мали права виходити під заставу.

  Глава держави запевнив, що після ухвалення Верховною Радою він негайно підпише цей закон.

  "І я отримав чітку політичну позицію нашого парламенту і дуже сподіваюся, що наша домовленість буде виконана, і що наступного тижня парламент проголосує, і не будуть випускати під заставу корупціонерів", – додав Порошенко.

  Попередній матеріал
  На місці загибелі Кузьми Скрябіна встановили пам'ятний знак
  Наступний матеріал
  Гройсман закликав стрільців з "Правого сектору" здатися