Фото arms-expo.ru

Наступного тижня Парубій їде до США предметно говорити про зброю

Якщо Путін відчує слабкість України – він неодмінно піде далі та буде намагатись пробити сухопутних коридор на Крим, і щонайменше повністю окупувати територію Донецької і Луганської областей.

Тому на сьогодні Україні як ніколи потрібна високоточна оборана зброя.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій та наголосив, що наступного тижня вирушає до США домовлятися про передачу Україні сучасної зброї.

"У нього навіть не стоїть питання про те, щоб приєднувати ці землі до Росії, стоїть питання, щоб Україна продовжувала фінансувати цю територію, щоб ця територія була визначальною у прийнятті всіх рішень, таких як щодо вступу в НАТО, щодо вступу в Євросоюз, щодо української внутрішньої політики. Він буде використовувати ці території, щоби впливати на Україну. А якщо він відчує, що можна йти далі – немає жодних сумнівів, що буде спроба прорватись і зробити до Криму сухопутний коридор, буде спроба вийти як мінімум до кордонів Луганської і Донецької областей. І тому для того, щоб мати гарантію, що цього не відбудеться найважливіше – це зміцнювати наші збройні сили, домагатися, щоб США дали нам високоточну сучасну зброю. Наступного тижня я їду в Сполучені Штати, щоб говорити про це дуже предметно і прицільно. І звичайно важливо, щоб цивілізований світ робив більш і більш сильнішими санкції проти Путіна, щоб знищіти фінансову імперію Путіна і змусити його зупинитись", – заявив Парубій.

Попередній матеріал
Атаки терористів посилилися, вони хочуть до завтра захопити якомога більше території - Лисенко
Наступний матеріал
Аброськін: бойовики знищують Дебальцеве, місто горить
Loading...

Атаки терористів посилилися, вони хочуть до завтра захопити якомога більше території - Лисенко

За останню добу загинули 7 учасників АТО – Лисенко

Російські контрактники поскаржилися на примус їхати в Україну – правозахисник