фото АПУ

"Настав час від шоу переходити до антикорупційних справ" – Президент прокоментував вчорашній скандал

  Петро Порошенко вимагає перетворити корупційні звинувачення політиків у справи Національного антикорупційного бюро.

  Прес-служба Президента оприлюднила коментар Петра Порошенка щодо інциденту на засіданні Національної ради реформ 14 грудня 2015 року. Зважаючи на широкий резонанс конфлікту чільних українських політиків та суспільну значущість позиції голови держави у цій справі, наводимо текст повідомлення без купюр.

  "Як Президент, гарант Конституції, прав і свобод громадян, я не можу обійти мовчанкою ганебний інцидент, який стався в понеділок на Національній раді реформ.

  Дискусія на цьому майданчику часто виходить гострою й гарячою. Там стикаються різні точки зору, продукуються ідеї, знаходяться компроміси, народжуються реформи.

  Але в Нацраді, як ніде, неприпустимі груба лайка та образи, – особливо ті, які мають ксенофобський підтекст, зачіпають національну гідність людини, ставлять під сумнів її український патріотизм, пропонують комусь "забиратися з України геть".

  Це я запросив до України міжнародну команду реформаторів, яка вже встигла стати справді українською не лише за наданими їм паспортами, але й за духом. І я не шкодую, що ухвалив таке рішення.

  З іншого боку, боротьба з корупцією – це не галузь шоу-бізнесу. Я хотів би, щоб ані державні службовці, ані народні депутати не брали участі у подібних "виставах".

  Переконливішим виглядатиме не той, хто скаже красивіше, а хто свою доказову базу подасть до Національного антикорупційного бюро.

  Це принципово новий, незалежний від влади орган, сформований на основі прозорого конкурсу і прискіпливого відбору директора, детективів та прокурорів.

  Настав час від антикорупційних шоу переходити до антикорупційних справ".

  Нагадаємо, напередодні засідання Нацради реформ закінчилось сваркою – Арсен Аваков поскандалив із Міхеілом Саакашвілі.

  Попередній матеріал
  Екс-голова Ужгорода облаяв поліціянтів і втік (оперативне відео)
  Наступний матеріал
  У центрі Москви ОМОН розігнав акцію протесту
  Теги:
  Loading...