5 канал

"Народний фронт": Відставка нинішнього уряду можлива лише за негайного призначення наступного

  Фракція "Народний фронт" представила свої варіанти виходу з політичної кризи

  Парламентська фракція "Народний фронт" бачить три варіанти виходу з політичної кризи. Про це сьогодні, 15 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради заявив голова фракції Максим Бурбак.

  "Ми бачимо два шляхи виходу зі штучно створеної політичної кризи. Перший – відновлення діяльності коаліції "Європейська Україна", доформатування уряду, підтримка програми дій уряду, і ми працюємо далі над впровадженням реформ. Якщо ж цей варіант неприйнятний, то, будь ласка, представляйте нового прем'єра, весь склад уряду, програму дій уряду і 226 голосів, які будуть підтримувати цю програму", - сказав він.

  Третій варіант виходу з кризи нардеп вбачає в дочасних виборах: "Але їх проведення – це розвал нашої держави, ми розуміємо, що це грає лише на руку країні-агресору".  

  Також Бурбак наголосив, що фракція підтримає відставку нинішнього Кабінету міністрів лише тоді, коли буде представлена нова кандидатура на пост прем'єра. "Ми вважаємо неприпустимим розгортання тупикового сценарію, а саме – нав’язування відставки чинного уряду з метою створення вакууму виконавчої влади, який буде заповнений випадковими людьми. Відставка попереднього уряду може відбуватися лише з негайним призначенням наступного", - зазначив він. 

  Як повідомляв 5.ua, напередодні глава держави представив три варіанти вирішення політичної кризи в Україні. Петро Порошенко запропонував створити технократичний уряд на чолі із Наталією Яресько чи політичний – під керівництвом Андрія Садового. Також Президент пропонував парламентським силам представити свої кандидатури на посаду прем'єра.

  Попередній матеріал
  Відсьогодні мають почати виводити російські війська із Сирії
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту продовжують падати
  Теги:
  Loading...

  Оголошення Садового кандидатом на посаду прем'єра в "Самопомочі" сприймають як політичну гру

  Сьогодні немає виходу з політичної кризи в Україні – Гройсман

  Кожен день політичної кризи послаблює підтримку України на міжнародній арені – Юрчишин

  "Самопоміч" назвала чотири умови для вирішення політичної кризи в країні