пп ZN.ua

"Народний фронт" та "Самопоміч" хочуть переформатування уряду

  За переформатування уряду виступають депутати фракцій "Народний фронт" та "Самопоміч".

  Про це на засіданні погоджувальної ради заявили їхні представники. Водночас "Батьківщина" вимагає повної заміни Кабінету міністрів і заявляє про неспроможність коаліції ухвалювати рішення.

  "У Кабінеті міністрів варто замінити відверто слабких міністрів і заповнити вакантні посади, необхідно оновити і коаліційну угоду. Ми прагнемо продовжити продуктивну роботу коаліції", - заявив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

  голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, у свою чергу, заявила, що "за весь період роботи цього парламенту не зібралися жодного разу загальні збори коаліції. Це означає, що коаліція взагалі не суб'єкт прийняття рішень. Я вважаю, що зараз на порядок денний має стати питання повної заміни уряду".

  Нагадаємо, раніше у "Самопомочі" заявили що мають намір обговорити відкликання міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка на засіданні політсили. При цьому, лідер "Самопомочі" Олег Березюк заявив, що коаліцію покидати вони не мають наміру, йдеться лише про оновлення уряду.

  Попередній матеріал
  На ВВС сьогодні покажуть фільм про таємні статки Путіна
  Наступний матеріал
  У Мар'їнці СБУ виявила схованку з боєприпасами
  Loading...