business.ua

Народний депутат Сергій Клюєв оголошений у всеукраїнський розшук - ГПУ

  Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що народний депутат Сергій Клюєв оголошений у всеукраїнський розшук. 

  Вітчизняні правоохоронці вже передали відповідні документи для оголошення його у розшук міждержавний. Зазначимо, що 3 червня Верховна Рада зняла з Сергія Клюєва депутатську недоторканність. Увечері того ж дня він намагався виїхати до Відня, однак цьому завадили прикордонники.

  Сам позафракційний депутат повідомив, що в Австрії хотів зустрітися з представниками Європарламенту та адвокатами, щоб роз'яснити їм свою позицію щодо порушених проти нього кримінальних справ. Уже наступного дня Клюєв не з'явився на допит.

  Як ми уже повідомляли раніше, захисник Сергія Клюєва заявив, що Генеральна прокуратура порушила порядок виклику особи на допит. Про це адвокат Юрій Сухов сказав в ефірі "5 каналу". За його словами, відповідно до кримінально-процесуального кодексу, згідно з порядком виклику особи, Сергію Клюєву повинні були повідомити про проведення процесуальних дій не пізніше ніж за три дні.

  Попередній матеріал
  Італія почала ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС – Клімкін
  Наступний матеріал
  Польський доброволець батальйону "Донбас" розповів, чому воює за Україну
  Теги:
  Loading...