5.ua

Нардеп від "Опозиційного блоку" пояснив, чому його фракція підтримала зміни до Конституції

"Опозиційний блок" підтримав проект змін до Конституції, бо послідовно виступає за мирне вирішення питання конфлікту на Сході.

Про це заявив в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Юрій Мірошниченко, народний депутат, "Опозиційний блок".

"Дивно було, коли хтось обертався, показував на нас пальцем, що ми голосуємо за зміни до Конституції. У нас якраз не біло ейфорії, бо ми багато своїх поправок і пропозицій подавали і хотіли б, щоб вони в тому проекті були. Але разом з тим, ми були послідовними, ми з самого початку говорили про необхідність вирішувати проблему через мирне врегулювання. Пункт 18 перехідних положень таку можливість відкриває", - твердить нардеп.

За його словами, "Опозиційний блок" теж обирав між політичним рішенням і загальним консенсусом.

"Цей пункт показує, що Україна хоче і готова йти в руслі мирних договорів і перемовин. Це ж не наш винахід, Президент йшов на вибори теж з пропозиціями по мирному врегулюванню. І мирний план Президента передбачував ті кроки, які зараз реалізуються, і Мінські угоди це передбачали, а це міжнародна угода, підписана керівниками держав. У нас у фракції теж були дискусії, але кожен обирав між вузькополітичними інтересами і державотворчим процесом", - каже Мірошніченко.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Пожежу у Чорнобильській пущі остаточно загасили через 18 днів після займання
Наступний матеріал
В Івано-Франківську чоловік потрапив до лікарні, підірвавши гранату під час застілля
Теги:
Loading...