5.ua

Нардеп про прийняття безвізового пакету законів: таблицю на друге читання роздають за 10 днів, а не 10 хвилин

Представник "Радикальної партії" зазначив, що народні депутати не матимуть часу ознайомитися із законопроектами щодо безвізового режиму з ЄС перед другим читанням.

Про це народний депутат Ігор Попов заявив в ефірі "5 каналу" в понеділок, 9 листопада. З його слів, через порушення регламенту народні депутати не матимуть змоги з'ясувати, чи були враховані їхні претензії щодо законопроектів.

"Чим відрізняється хаос від демократії? Процедурами. От наші колеги, які прийняли до нас регламенти Верховної Ради, вони ж не дурні. Це для того, щоб мене було кидків, звинувачень і обману. Стаття 117 говорить, що таблицю на друге читання роздають депутатам мінімум за 10 днів, нам хочуть завтра роздати її за 10 хв, і щоб за 10 хв ми зрозуміли, чи всі наші претензії враховано", - наголосив депутат.

Нагадаємо, сьогодні спікер парламенту Володимир Гройсман повідомив, що завтра Верховна Рада розгляне законопроекти з пакету щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, які не змогла прийняти на попередньому пленарному тижні. 

Попередній матеріал
Бойовики підірвали електропідстанцію у Гранітному
Наступний матеріал
Українець Павло Тимощенко став кращим багатоборцем світу