5.ua

Нарада Порошенка з главами фракцій триває уже третю годину

  На зустрічі присутні також прем'єр Арсеній Яценюк та спікер Володимир Гройсман

  Нарада Президента Петра Порошенка з глави фракцій уже третю годину триває на Банковій. Окрім лідерів фракцій БПП, "Народного фронту", "Самопомочі", "Батьківщини", Радикальної партії на зібранні присутні й прем'єр Арсеній Яценюк та спікер Володимир Гройсман.

  Раніше речник Президента повідомляв, що Петро Порошенко розглядає три варіанти виходу з політичної кризи: перший - формування технократичного уряду, очолюваного Наталією Яресько, нинішнім міністром фінансів. Другий варіант - переформатування уряду на чолі із теперішнім мером Львова Андрієм Садовим. І третій варіант, що його розглядає глава держави  - це кандидатура на посаду чільника Кабміну, що її запропонує і підтримає Верховна Рада.

  У Блоці Петра Порошенка озвучили й прізвище Гройсмана як кандидата на пост прем'єра. Перед початком наради керівник фракції "Самопоміч" заявив: Садовий сьогодні був у Президента, але чіткої пропозиції очолити уряд не звучало. У "Самопомочі" наголошують, що їхня сила нині в опозиції. Але за певних умов голосуватиме за нового прем'єра та новий уряд. Свої вимоги до нового прем'єра озвучили і в Радикальній партії.

  Попередній матеріал
  Оголошення Садового кандидатом на посаду прем'єра в "Самопомочі" сприймають як політичну гру
  Наступний матеріал
  Президент просить Раду пришвидшити отримання Україною безвізового режиму