обсє atn.ua

Нарада ОБСЄ: У Криму і на Донбасі погіршується ситуація із дотриманням прав людини

  Суттєве погіршення ситуації з дотриманням прав людини в окупованому Криму та на Донбасі внаслідок агресії Росії констатували учасники наради ОБСЄ.

  Вона розпочала роботу у Варшаві. Держави-учасниці ОБСЄ закликали Федерацію негайно припинити незаконну окупацію та анексію Криму і звільнити усіх незаконно утримуваних осіб.

  "На церемонії офіційного відкриття сесії Делегація України на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Республіці Польща Андрієм Дещицею висвітлила серйозні загрози безпеці та правам людини на просторі ОБСЄ внаслідок агресії РФ проти України, яка відбувається на тлі відзначення 40-ї річниці підписання Гельсінкського заключного акту. Делегація України вчергове наголосила на грубих порушеннях прав людини, зокрема прав кримськотатарського населення та українців в окупованому Росію Криму, а також на Донбасі, внаслідок дій підтримуваних Російською Федерацією незаконних збройних формувань. Було наголошено на необхідності забезпечення повного і безперешкодного допуску міжнародних моніторингових місій та неурядових правозахисних організацій до кримського півострова з метою об'єктивного моніторингу ситуації у сфері прав людини", - зазначила речниця МЗС Мар'яна Беца.

  Нагадаємо, 18 серпня у ОБСЄ повідомили, що кількість людей в Луганській і Донецькій областях, що позбавлені доступу до води, зросла майже вдвічі - із 750 тисяч до 1,3 мільйона.

  Попередній матеріал
  Бойовики вдаються до збройних провокацій – штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Києві відбудеться жалобна хода у пам'ять жертв Бабиного Яру
  Теги:
  Loading...