5.ua

Напередодні Верховна Рада завершила засідання, не розглянувши пакет безвізових законів

  Парламентарії спромоглися проголосувати за основу лише міграційні закони. Решта необхідних для лібералізації безвізового режиму викликали чимало суперечок.

  Трудовий кодекс депутати відправили на доопрацювання. А необхідну поправку, яка забороняє дискримінацію, взагалі провалили. Майже дві години сперечалися довкола створення Національного агентства, яке має виявляти, шукати і керувати активами, задіяними в корупційних схемах.

  Коли справа дійшла до голосування, відмовились приймати документ у нинішньому вигляді. Потім таки знайшли компроміс - вирішили доопрацювати і повернути на голосування. До розгляду безвізового пакету парламент повернеться наступного вівторка.

  "Тут йде рішення про те, чи здатна ВР приймати рішення та ефективно вибудовувати боротьбу з корупцією, а не займатися тим, чим, на превеликий жаль, займалися, і у тому числі у стінах цього парламенту, продаючи, вибачте за слова, по $3-5 тис. за запит. І я плювати хотів на таких депутатів з великої трибуни. Це ганьба. Це сором", - наголосив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

  Нагадаємо, 5 листопада Верховна Рада України ухвалила проект закону про зовнішню трудову міграцію, що входить до пакету законопроектів щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  Попередній матеріал
  Суд відпустив Корбана під домашній арешт
  Наступний матеріал
  Протягом ночі терористи 13 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО – штаб
  Теги:
  Loading...