Наливайченко 5.ua

Наливайченко звільнив усе керівництво Головного управління СБУ з боротьби із корупцією

  Окрім цього, він анонсував майбутнє звільнення керівництва Управління СБУ в Рівненській області за корупцію.

  Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко своїми наказами звільнив заступників начальника Головного управління та начальників управлінь Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, повідомляє прес-центр СБУ.

  Своє рішення Наливайченко оголосив під час круглого столу з питань протидії корупції під назвою "Корупція як загроза національній безпеці", що проходить сьогодні в Києві за ініціативи громадських організацій.

  Очільник СБУ також наголосив, що це не останні кадрові рішення в цьому напрямку. "Я зроблю все для того, щоб викорінити корупцію", − зазначив він.

  Окрім цього, Наливайченко повідомив, що надіслав листи народним депутатам, які опікуються питаннями корупції, з пропозицією створити спеціальну комісію для перевірки резонансних відомостей про можливе вчинення співробітниками СБУ правопорушень. "Я гарантую повний доступ до всіх матеріалів, які є в Службі для перевірки та кримінального переслідування. Корупційний мур має бути зламаний", − підкреслив він.

  Під час круглого столу Наливайченко також повідомив про майбутнє звільнення керівництва Управління СБУ в Рівненській області за корупцію, передає "Інтерфакс-Україна".

  Попередній матеріал
  Генпрокурор знову попросив Інтерпол оголосити у міжнародний розшук колишніх беркутівців
  Наступний матеріал
  На Донеччині загасили пожежу на підірваному газопроводі
  Теги:
  Loading...