сбу
news.bigmir.net

Наливайченко: СБУ передала ГПУ матеріали про причетність Суркова та його заступника до терористичної діяльності в Україні

  Служба безпеки України передала до Генпрокуратури матеріали щодо причетності радника президента Російської федерації Владислава Суркова та його помічника до терористичної діяльності в Україні.

  Про це повідомив глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко під час відвідин Академії СБУ в Києві, пише "ІНТЕРФАКС-Україна".

  "Усі матеріали розслідування, які з'ясовує і знаходить СБУ, виконуючи доручення Генеральної прокуратури, направляються до Генеральної прокуратури, і нами спрямовані, так само, як направлені матеріали і епізоди, які СБУ вважає обґрунтованими для підозри і громадянина Росії, якого ви згадали (Ст. Суркова – Ред.), і його першого помічника Інала Ардзинби у скоєнні злочинів, пов'язаних із тероризмом на території нашої держави, із закликами до повалення конституційного ладу, пов'язаних із останніми резонансними підготовками кримінальних злочинів, зокрема кілерських злочинів в Одесі", - сказав Наливайченко.

  Коментуючи на прохання журналістів заяву міжнародної організації про те, що вони не бачать іноземної присутності в подіях на Євромайдані, а також не отримали від української служби безпеки відповідні матеріали, що підтверджують це, глава СБУ сказав, що "хотів би зазначити повне співробітництво і налаштованість на те, щоб саме ці матеріали потрапили до суду". За його словами, тільки т тому випадку, коли матеріали потраплять до суду, можна буде і варто говорити про надання їх міжнародним експертам.

  Нагадаємо, що за словами народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Лещенка, радника Путіна Владислава Суркова було штучно притягнуто до справи про розстріли на Майдані, аби показати якусь ефективність з боку СБУ.

  Попередній матеріал
  СБУ відкрила кримінальну справу проти російської авіакомпанії через польоти в Крим
  Наступний матеріал
  Завтра в Україні - дощі та грози

  Сурков штучно притягнений до справи про вбивства на Майдані - нардеп

  Після завершення слідства на Суркова подадуть до суду - нардеп

  Сурков 20 і 21 лютого проживав разом з екс-главою СБУ в Києві і користувався урядовим зв'язком - Наливайченко

  Бойовиками на Донбасі керує Сурков – глава СБУ