5 канал

Наливайченка допитували у справі Корбана більше семи годин – нардеп

  У Генеральній прокуратурі вчора понад сім годин допитували екс-голову СБУ Валентина Наливайченка у справі Геннадія Корбана.

  Про це сьогодні, 23 грудня, під час пленарного засідання Верховної Ради повідомив народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Єгор Фірсов.

  "Учора Валентин Наливайченко пробув більше семи годин у Генеральній прокуратурі України, даючи свідчення у справі Геннадія Корбана. Дійсно, прокуратура дуже скрупульозно розслідує цю справу. Але водночас викликів до Генеральної прокуратури Бондаренко, Бойка, Вілкула, донецьких сепаратистів ми не бачимо. Я не розумію, чому із такою ж наполегливістю не розслідуються щодо "БРСМ-Нафти", діамантових прокурорів, донецьких сепаратистів, міжнародних офшорних компаній. Я переконаний, що перед нами факт вибіркового правосуддя", - наголосив він. 

  Нагадаємо, нещодавно Генеральна прокуратура України оголосила лідеру партії "Укроп" Геннадію Корбану підозри за чотирма статтями, серед них, зокрема, створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах.

  Попередній матеріал
  У Китаї врятували чоловіка, який 60 годин провів під завалами
  Наступний матеріал
  У Раді оголосили перерву до 11:30
  Теги:
  Loading...